10.2 קורס הכשרה בשיטת מאסטרit

כלים מתקדמים למטפלות, מאמנות ונשות נתינה.

בקורס הזה תוכלי לקחת את יכולות הטיפול שלך לדרגת מאסטריות.
תלמדי שיטות מתקדמות להקניית ביטחון עצמי ותחושת מסוגלות ללקוחות שלך,
תלמדי איך לאפשר להן יצירת זוגיות הרמונית, מיניות שופעת והורות מעצימה.
השיטה של מאסטרit תאפשר לך להרחיב את הקליניקה שלך לתחומים שלא התעסקת בהם עד כה ולקהל גדול יותר שיוכל לבוא אליך לתהליך.
תקבלי גם כלים להרחבת כמות הלקוחות שלך והגדלת ההכנסה שלך
שיתאמו את היכולות החדשות שתרכשי.
עכשיו הזמן להתרחב ולגדול ולממש את מלוא הפוטנציאל שלך והעוצמה הטמונה בך.
 

על הקבוצה

זו קבוצה תהליכית בת 20 מפגשים.
מפגש מבוא חווייתי יתקיים ב 20/1 יום שני בשעות 9:00-12:45.

והקבוצה תצא לדרך ב- 10.2.20 בימי שני בשעות 9:00-12:45

 
מקום: רעננה, סטודיו גוונים בגבעת חן.

ההשקעה שלך

מחיר ההשתתפות בקורס המלא 7200 ש"ח.

מחירי הרשמה מוקדמת:
6200 ש"ח עד ה6.1
6500 ש"ח עד ה 20.1
6900 ש"ח עד ה3.2
ניתן לפרוס עד 12 תשלומים ללא ריבית.
אם את רוצה יותר תשלומים דברי איתי.

ההרשמה בתשלום מקדמה של 750 ש"ח 

תלמדי להקנות ללקוחות שלך:

מוזמנת לשמוע עוד פרטים על הקורס:

נגן וידאו

מה אומרים על הקורס שלי?

"טל אהובה, את מושא הערצה בעיניי. אישה משכילה, יפה, חייכנית, נעימה, עוצמתית, מלאת אהבה ידע וחוכמה. יש בך מכלול נדיר של תכונות וידע. את גוף אור ואהבה שמתהלך כאן ביננו ומפיץ את תורתו, אמונתו, תבונתו ועוצמתו בנחישות ובמסירות אין קץ. לימדת אותי שמותר להרגיש, שאני חשובה ושהכל אפשרי ומותר. אני אוהבת אותך, תודה על מי שאת בחיי."

"קיבלתי בקורס, מעבר לתכנים המעניינים והעמוקים, אפשרות להביע את עצמי וזו זכות ענקית בשבילי, לחלוק מהידע שלי ומהתובנות שאספתי במסע חיי. זה נתן לי ביטחון וערך עצמי. זה היה מסע שפותח את הלב ומחבר לנשים נוספות. החיבור הזה מביא עוצמה וביטחון. יש תכנים חשובים שנוגעים לכל תחומי החיים וזו מתנה עצומה עבור כל אחת שמצטרפת."

"קיבלתי בקורס כח נשי, פירגון מטורף, העצמה אישית, חברות לחיים. למדתי שכנראה אנשים רואים בי דברים טובים וכנראה שהם באמת שם. גיליתי במרחב המוגן של הקורס מקבץ נשים בעלות נוכחות ועוצמה אשר היו שם כדי לשקף לי דברים על עצמי. קיבלתי מהקבוצה המון כח וזה ילווה אותי לחיים."

"הקורס הוא חוויה נשית, עוצמתית. חיבור של נשים לעצמן ואחת לשניה. דיבור על תכנים שלא מדוברים כמעט בשום מקום. למידה של כלים שמאפשרים לעזור לעצמי במצבים מורכבים בחיים. הקורס מהווה תחילתה של פריצת דרך בחייה של כל אישה. האווירה, הנשים, התכנים, התירגול והמנחה – כולם יחד מייצרים חוויה חד פעמית שמאפשרת לצאת באומץ ובביטחון לקראת חיים חדשים."

"הקבוצה איפשרה לי לתרגל עוד אינטימיות, קבלה ללא שיפוט את האחר, לראות את הנשמה שלו ולא איך הוא נראה פיזית, לתרגל אהבה ללא תנאי, לתרגל ולאמן עוד את הלב להתרחב. זה איפשר לי לתרגל לשחרר אחיזה וללכת לאי וודאות. היום אני מודעת יותר לכך שאני רוצה יותר להנכיח את הרצונות שלי מבלי להתבייש ומנסה ליישם את זה ביום יום. אני חוגגת את המיניות שלי ונהנית מהגוף שלי ורוצה לענג אותו עוד ועוד. הרגשתי במהלך התקופה של הקורס שאני כבר תקופה בהתפתחות עצומה עם עצמי, עם הגוף לי עם החופש שלי, עם המיניות שלי."

"הרגשתי התרוממות רוח שאני מאפשרת לעצמי יותר ויותר להיות אותנטית ולהיות בחופש ובאהבה למה שבא מולי. הרגשתי שאני רוצה להמשיך לצמוח, להמשיך להתפתח, ללמוד ולחוות דברים חדשים, להמשיך ללמוד להיות בהוויה של רוגע ולהנמיך ציפיות מעצמי ומהאחר, להרחיב את הגבולות שלי, ולהעצים את האהבה שלי לעצמי ולמי שאני."

מי אני?

טל קרן כץ מנחה בינלאומית לסדנאות מודעות ומיניות מקודשת, חוקרת מעל 20 שנה תהליכי מודעות ורוחניות.

מעבר לטיפול זוגי ומשפחתי טל נושאת דגל של שמחת חיים, אינטימיות, נוכחות ותשוקה שמאפשרים לה לייצר תהליכים העצמה וריפוי מתקדמים.

במקביל לגידול ארבעת ילדיה טל עשתה שינוי קריירה ממהנדסת לקונדיטורית, ובשנת 2010 החלה לתקשר את תמורה ומאז עוסקת בטיפול רגשי ומיני, בנוסף למחקר רב שנים של ריפוי פגיעות מיניות.

השילוב שלה בין רגישות, הכלה ועוצמה מייצר מרחב בטוח לריפוי עמוק.

השאירי פרטים ונחזור אליך לגבי הקורס הקרוב

או התקשרי לגאיה: 0556601612