שאלות נפוצות

אני למדתי מגוון די גדול של שיטות טיפול אבל אני לא עובדת לפי מתודה אחת. אני משלבת בין כולן תוך כדי הקשבה למה שהמטופל צריך. הטיפול נעשה בשיחה בלבד באווירה נינוחה ואינטימית ובמרחב בטוח שמספק תחושה של הכלה והקשבה.

בטיפול אישי נוכל להתייחס ספציפית לנושאים שמטרידים אותך ולתת להם מענה מיידי ולרוב יש שיפור מהיר יחסית. בקבוצה אפשר לייצר ריפוי עמוק ומשמעותי כיוון שהריפוי נעשה לכולם במקביל וזו חוויה מאד עוצמתית. בסדנה גם נרקם קשר מיוחד בין המשתתפים מה שמוסיף לכם שותפים לדרך שלעיתים הופכים להיות חברים טובים גם מעבר לזמן הסדנה.

הרעיון הוא לחיות מתוך אהבה עצמית ולפתח מערכות יחסים המושתתות על אהבה ותקשורת אוהבת.

אהבה עצמית היא המקום שיודע שמגיע לי. מגיע לי שיהיה לי טוב, מגיע לי מענה מלא לצרכים שלי, מגיע לי שיאהבו אותי בצורה שאני רוצה. מערכות יחסים בריאות יהיו מושתתות על הזנה הדדית ותקשורת אוהבת. שני הצדדים נתרמים מהמערכת יחסים, כל אחד לפי הצרכים הספציפיים שלו. השיח יהיה גלוי ופתוח ומושתת על הבסיס של שיח רגשי שמכיל רגשות, צרכים ובקשות.

רוב התרופות האלו מייצרות במוח בימים הראשונים שצורכים אותן חוויה של שיפור. כמות הסרוטונין בגוף עולה ומרגישים הקלה. זו אשליה כיוון שמה שגרם לנו לכאב או לרגשות הקשים לא השתנה וזה כמו לתת משכך כאבים למישהו עם יד שבורה. זו הקלה רגעית שלא פותרת כלום. בהמשך הזמן הכדורים כבר לא מייצרים את אותו אפקט והמצב של המטופל רע למרות לקיחת הכדורים. במפגשים איתי אני מלמדת כלים חדשים להתמודדות עם החיים ובמקביל מייצרים ריפוי רגשי שמאפשר לפתח ביטחון עצמי ושיחרור מהתלות בכימיקלים למינהם.

מתקשר מחבר בין עולם הרוח לעולם החומר. בין עולם הנשמות לעולם האנשים.  

בואו נדמיין רדיו. רדיו שיש לו כפתור חיפוש תדר, ואפשר לחפש תדר ולכוון לתחנה מסויימת שבה שומעים מוזיקה שאנחנו רוצים לשמוע. תקשור פועל באותה צורה. המתקשר מחפש תדר עליו ניתן לשמוע את היישות איתה הוא מתקשר.

יישות הינה דמות רוחנית שנמצאת בעולם הנשמות ורואה משם את כדור הארץ. זה דומה למישהו שנמצא בבניין גבוה בקומה 200 ומשקיף משם על הרחוב. מלמעלה הכל נראה אחרת, ורואים יותר מידע ויותר פרטים ממה שניתן לראות מכאן.

בהחלט. אם קרה לך שהיתה לך אינטואיציה או שהרגשת תחושת בטן שכדאי לעשות או לא לעשות משהו, זה תקשור. זה חיבור פשוט ונהדר לנשמה שלך שבצורה עדינה מנסה להעביר לך מסר. כל הנשמות שואפות להדריך את האדם שלהן, כל מה שצריך הוא להקשיב.

בהבנה שלי אנחנו מורכבים מכמה גופים. העיקריים שבהם הם גוף, נפש ונשמה. 
הגוף הוא החלק החומרי בו אפשר לגעת. הנפש זה סך כל הרגשות והתחושות שאנו מרגישים (עצב, אהבה, פחד, כעס, קנאה…). הגוף והנפש נולדים ומתים, וקוברים אותם בבית קברות. הנשמה מתלווה לתהליך זה עוד לפני היווצרות העובר ברחם אימו, מלווה את הגוף-נפש הזה כל החיים, ובסיומם חוזרת לעולם הנשמות.

מסקרנות, להכיר את העולם הזה טוב יותר או את המיסתורין של העולם הלא נגלה לעין. וגם מתוך צורך לעשות שינוי בחיים בכל תחום שהוא: בריאות, זוגיות, הורות, קריירה, אהבה וכו'.