מסע נשי אישי

מרצה: טל קרן כץ

סיפור חיים שמתחיל בפגיעה מינית ומתפתח באופן מפתיע

מה עברתי ואיך נהייתי בעקבות זה מטפלת רגשית ומנחת מיניות. משתפת תובנות על מיניות של אנשים ומתבלת בסיפורים ודוגמאות.

דמיינו מישהי בתפקיד טוב בהייטק בו מאד מרוצים ממנה, משכורת גבוהה מאד, תנאים מעולים, מלא חברים, בעל מהמם, ודירה מקסימה בשכונת יוקרה, עושה ספורט אוכלת נכון, נראית מטופחת. איך היא מרגישה כשהיא קמה בבוקר? 
אז זהו, שלא בדיוק טוב. היא קמה בבוקר בתחושת בדידות, מרגישה עצב שהיא לא נותנת לו מקום ומשחקת אותה כאילו הכל נפלא, אבל בפנים היא כבויה. היא מרגישה הכי בודדה בעולם ושאף אחד לא אוהב אותה באמת. היא ממשיכה לתפקד על אוטומט.
זה מי שאני הייתי. הכל היה לכאורה נפלא, עד ש…

הרצאה מרתקת ומפתיעה על סיפור חיים לא שיגרתי והסוף המרגש שלו.

הרצאה שמשלבת שיתוף חושפני על פגיעה מינית לאורך הילדות ואיך למרות חיים לא פשוטים אפשר לייצר קריירה מצליחה, זוגיות בריאה, הורות מאושרת ומיניות שופעת.

נשמע לא אפשרי? כולנו עברנו חוויות לא פשוטות בשלב כלשהו בחיים שלנו. בהרצאה נגלה כמה זה פשוט ואפשרי להשתחרר מתודעת קורבן ואיך אפשר לקחת אחריות ולייצר לנו חיים מדהימים. בפועל נקבל השראה וכלים איך ליישם את זה בחיים הפרטיים שלנו.

להזמנת ההרצאה או הרשמה להרצאות הבאות דברו איתי ב 052-4770407

על המרצה - טל קרן כץ

טל קרן כץ מטפלת ומלווה תהליכי צמיחה והתפתחות אישית.
טל נשואה לעידן ואמא לתום, בר, שירי וגיא. נסיון החיים שלה כולל, מעבר לגידול ילדיה, גם לימודי הנדסת תעשייה וניהול בטכניון, עבודה בהיי-טק, ניהול והקמה של עסק בשם שוגה, הכולל בית ספר, חנות וקונדיטוריה לעוגות מעוצבות ו- 3 ספרים שפירסמה בנושא.
לאורך 20 השנים האחרונות טל עסקה במקביל למגוון קריירות בהתפתחות אישית ובמחקר של העצמה נשית ותהליכי היזכרות. בשנים האחרונות מקדישה טל את חייה לטיפול באנשים ולמדה קבלה, הילינג, רייקי סייקים, הולותרפיה, אניאגרם, הנחיית הורים, טרילותרפיה, טיפול בנפגעי תקיפה מינית, גישת להקשיב ללב, תקשורת מקרבת, הנחיית מעגלי מיניות, ריפוי מיני ומיניות מקודשת. טל מעבירה הרצאות, סדנאות וקורסים בשילוב עם ההבנה שמגיע לנו להיות מאושרים וביכולתנו לבחור בכך כאן ועכשיו.

צופות במופע מספרות

לשיחה אישית איתי, קבלת פרטים והרשמה

מוזמנת גם להתקשר אליי אישית - 052-4770407