הרצאה: מאסטרit לנצח – מסע אישי נשי

סיפור חיים שמתחיל בפגיעה מינית והופך לסיפור הצלחה

מרצה: טל קרן כץ

איך הכל התחיל...

"הסיפור שלי מתחיל בגיל 7. עברנו לגור בחיפה. התחלתי כיתה ב' והורי היו מאד עסוקים. אמא במחשבים, אבא בטכניון. היו זקוקים לעזרה עם הילדים. הוא היה פנוי. היה לי ממש כיף איתו, היה משחק, מפנק, מחבק, אוהב ממש…

כשהוא התחיל לשכלל את המשחק ביננו הבנתי שזה לא בסדר מה שהוא עושה. רציתי שהוא יפסיק, אבל הכי פחדתי שהוא באמת יפסיק ולא יאהב אותי יותר ולא ארגיש את האכפתיות והמסירות שלו כלפיי…"

איך התמודדתי, מה גיליתי...

הייתי בטיפול ברצף במשך שנים. התמודדתי עם הכאב, עם הפחד, עם השנאה העצמית…

עם השנים גיליתי שלעשות אהבה זה עולם ומלואו, שרובנו לא מודעים לכמה אנחנו לא יודעים. שהמון נשים וגברים מרגישים אשמה ואו בושה ואו כעס ואו פחד לא מודעים שמחבלים בהנאה שלהם.
נגלה לפני עולם מרתק חושני מסעיר מענג ומלא שמחת חיים.

בהרצאה נגלה כמה זה פשוט ואפשרי להשתחרר מתודעת קורבן ואיך אפשר לקחת אחריות ולייצר לנו חיים מדהימים. בפועל נקבל השראה וכלים איך ליישם את זה בחיים הפרטיים שלנו.

בהרצאה נחווה:

"מדהימה ומיוחדת שאת...תודה רבה על החשיפה והעוצמות שחלקת עמנו 😍"
משתתפת במופע
"הייתי במופע ממליצה בחום. טל מעוררת השראה בדרכה המופלאה למנף את הטרגדיה שעברה לחיים מלאי אהבה ועשייה. תהליך נפלא של ריפוי"
משתתפת במופע
"מהממת שאת... תודה על שאפשרת לנו להיחשף למסע חייך, תודה שאת סומכת עלינו ומאמינה בנו ובכוחותינו . עוררת בי מחשבות רבות, פתחת בי תיבות שונות ובעיקר חיזקת לי את הכח והרצון ללמוד את עצמי ולנקות מעצמי את כל מה שמעכב ומעיב על חיי."
משתתפת במופע
"תודה על הזכות להרגיש חלק מהמסע, על השיתוף המרגש, על האומץ ונוכחות שהפגנת, ובכלל על היותך את, בחופש שלך להיות את 🤗💝"
משתתפת במופע
"תודה על שיתוף אישי ואינטימי,חדרת עמוק ללב ,לכל התאים, מאמינה בך ובדרך בשליחות והחופש להיות מי שאת. תודה לאמון בפתיחת שערים לחיות עם כל החלקים שבנו, להתגלות ולזרוח את האור שלך, שלנו."
משתתפת במופע
"תודה לך על האומץ והרגישות. תודה על המסע המרתק שלקחת את כולנו.. תודה על המתנה שנתת."
משתתפת במופע
"טל יקרה, היית מרתקת ומדהימה. העברת את הנושא הקשה הזה עם הרוך והחיוך שלך בצורה מעוררת השראה. הרבה אינפוטים הענקת שם, אבל ללא ספק העלית את הנושא לסדר היום בגבורה! שיהיה לך הרבה הצלחה ורק טוב! ❤️"
משתתפת במופע
Previous slide
Next slide

על המרצה- טל קרן כץ

טל קרן כץ מטפלת ומלווה תהליכי צמיחה והתפתחות אישית.

טל נשואה לעידן ואמא לתום, בר, שירי וגיא. נסיון החיים שלה כולל, מעבר לגידול ילדיה, גם לימודי הנדסת תעשייה וניהול בטכניון, עבודה בהיי-טק, ניהול והקמה של עסק בשם שוגה, הכולל בית ספר, חנות וקונדיטוריה לעוגות מעוצבות ו- 3 ספרים שפירסמה בנושא.

לאורך 20 השנים האחרונות טל עסקה במקביל למגוון קריירות בהתפתחות אישית ובמחקר של העצמה נשית ותהליכי היזכרות. בשנים האחרונות מקדישה טל את חייה לטיפול באנשים ולמדה קבלה, הילינג, רייקי סייקים, הולותרפיה, אניאגרם, הנחיית הורים, טרילותרפיה, טיפול בנפגעי תקיפה מינית, גישת להקשיב ללב, תקשורת מקרבת, הנחיית מעגלי מיניות, ריפוי מיני ומיניות מקודשת.

טל מעבירה הרצאות, סדנאות וקורסים בשילוב עם ההבנה שמגיע לנו להיות מאושרים וביכולתנו לבחור בכך כאן ועכשיו.