"הגעתי לטל קרן כץ ב-19 לפברואר 2012, דרך חברה של חברה של חברה…
כמעט לפני שנה…
לפני זה המילה תקשור הפחידה אותי, לא התחברתי לנושא, והתרחקתי ממנו. לא דמיינתי שאתגלגל למפגש שכזה.
אני גרושה, בת 42, אמא לשתי בנות מקסימות ועובדת בעמותת נוער. כלפי חוץ הכל נראה טוב, כל הזמן חייכתי, אבל בפנים כרסמו להן תמיד הבדידות, העצב, הכמיהה לסיפוק, הגשמה ואהבה שהטרידו אותי וגרמו לעליות וירידות במצב הרוח.
ניסיתי שיטות טיפול שונות אבל לא הרגשתי שזה מסייע לי. כשרמות הסבל והמצוקה עלו וזעקתי בלב לעזרה הייתי מוכנה לנסות "תקשור" וכך הגעתי אל טל.
קיבלה אותי אשה יפה, עם חיוך קורן. ברוך ובחום היא הסבירה לי בקצרה על התקשור, תידרכה אותי על ההליך שהולכים לעבור ושאלה אותי מה ארצה לברר במפגש זה.
המפגש הזה היה אחת החוויות הכי עוצמתיות שעברתי בחיי. קיבלתי ממנה באמצעות הישויות שהיא מתקשרת איתם (לימים התברר לי שבאמצעות תמורה היקרה), הסברים/הבנה לחלק מהדברים. ראיתי את הדרך שעשיתי והדרך שלפניי. ראיתי את האור, את השביל לאור, שבסופו מחכים לי השקט, הסיפוק, הביטחון, האושר לי ולבנותיי שכל כך ייחלתי וכמהתי אליהם.
בזכות המפגש הזה קיבלתי אומץ לקחת אחריות על חיי ולעשות את הצעדים שחשבתי שנדרשים לצורך שיפורם (לפני זה פחדתי!)
ביקשתי מטל ללוות אותי בתהליך ולמרת שהיא בד"כ לא נוהגת לעשות זאת, היא נעתרה ונשארה איתי שבוע אחר שבוע, בתהליך ארוך שדרש (ועדיין דורש) הרבה אומץ, נחישות ואמונה בדרך.
רוב המפגשים שלנו היו שיחות, וכשעלה הצורך שילבנו תקשור. (אספתי את כל דפי המפגשים שלנו ואני שומרת עליהם כעל אוצר ושבה, קוראת, מתרגשת ומודה כל פעם מחדש).
טל היא האדם היחיד שהצלחתי כך להיפתח אליו, לדבר ללא פחד, ותמיד דבריי התקבלו בהרבה אהדה, הכלה ואף חמלה, בלי שמץ של ביקורת ושיפוטיות.
כך, בהרבה תבונה ורגישות, היא כיוונה אותי אל האמת הפנימית שלי, להקשבה לעצמי ומהמקום הזה עלו לי רצונות שעל פיהם החלטתי לפעול ולצמוח ולשנות.
לכל אורך הדרך זכיתי ממנה להמון המון תמיכה ועידוד בתהליכים שבחרתי לעשות, קיבלתי הרבה עצות מועילות ומעל הכל כח, המון כח! קיבלתי מתנה!!! סוף סוף, אחרי שנים ארוכות ארוכות של קושי, הגעתי למקום מחבק, מפרגן, מחזק. בזכותה אני נמצאת היום בשלה לשלב האחרון שלאחריו אין לי שום ספק תהיה נקודת השיא של החיים שלי.
אין בפי מילים להביע את הערכתי ותודתי הענקית לטל ולתמורה. מאחלת לכמה שיותר אנשים לזכות ולהיעזר בטל המדהימה. בהערכה רבה ואהבה.
נ.ב. לצערי לא יכולתי לשתף כמעט חברים ומשפחה בתהליך המדהים שעברתי בגלל דיעות קדומות שיש לאנשים על תקשור, מקווה שהאמת והזמן יעשו את שלהם".

הצטרפו לניוזלטר שלנו

ותקבלו ממני מתנה