ערב תקשור מרתק 23.9 ברעננה

"במשך תקופה מסוימת עשיתי להם מבחנים ובדקתי אם מה שהם אומרים זה נכון שאלתי שאלות, הקשיתי,  וקיבלתי תשובות לכל השאלות…
 ביקשתי שדברים יקרו וכל מה שאני ביקשתי קרה.
בהתחלה אמרתי "לא, זה רק מקריות. באופן מקרי מה שבקשתי אכן קרה היום."
הרגשתי שמאד קשה לי לקבל את זה שאכן אני שומעת קולות שהם לא שלי
לא של המיינד שלי, לא של פרי הדמיון שלי, ויש להם סימוכין במציאות."

אודות תמורה

החיבור הכי חזק שלי הוא לתמורה שבעצם כל פעם שהיא מדברת איתי היא מסבירה לי עוד על הנפש שלי, על הרגשות שלי, נותנת לי הקשר והסבר ללמה אני מרגישה ככה ומאיפה זה בא. מה הטראומה שלי, מה המשמעות של הטראומה שלי ואיך אפשר לייצר לה ריפוי והיא נותנת לי מידע שלא ידעתי על קיומו ולא הבנתי אותו. היא נותנת לי כמו עוד מימד לחוויה שלי, עוד עומק, עוד תובנות שאף בנאדם לא ידע לתת לי לפני.

בעצם אני לומדת להכיר בזה שיש בי עוד חלק. חלק שיודע, שחכם, שקולט מעבר, שמבין את הסיטואציה שיושב מול בנאדם ושומע גם את מה שהוא לא אומר. חברות היו מגיעות אליי הביתה ושואלות אם אני יכולה לתקשר להן והייתי עוצמת עיניים ומתחברת לתמורה ופשוט יושבת וכמו מעבירה לתמורה את המיקרופון ונותנת לה לדבר דרכי ותוך כדי שאני טל מקשיבה בסקרנות למה שהפה שלי אומר בלי לדעת מה תהיה המילה הבאה שהפה שלי יגיד.

האזינו להקלטות מאירועים קודמים:

ערב תקשור 16.5

נגן וידאו

ערב תקשור 13.6

נגן וידאו

מה יהיה בערב התקשור?

מתי זה קורה?

ביום שני 23.9 בשעה 20:00

איפה הוא יהיה?

ברעננה, כתובת מדויקת תינתן לנרשמים.

כמה עולה להירשם?

כרטיס עולה 50 ש"ח בהרשמה מוקדמת ו60 ש"ח ביום האירוע. רכשו כרטיס שני בחצי מחיר עם קוד הקופון "תמורה" 

איך נרשמים?

לוחצים על הכפתור:

חוויות מאירועים קודמים

על המנחה- טל קרן כץ

טל קרן כץ מטפלת ומלווה תהליכי צמיחה והתפתחות אישית.

טל אמא לתום, בר, שירי וגיא. נסיון החיים שלה כולל, מעבר לגידול ילדיה, גם לימודי הנדסת תעשייה וניהול בטכניון, עבודה בהיי-טק, ניהול והקמה של עסק בשם שוגה, הכולל בית ספר, חנות וקונדיטוריה לעוגות מעוצבות ו- 3 ספרים שפירסמה בנושא.

לאורך 20 השנים האחרונות טל עסקה במקביל למגוון קריירות בהתפתחות אישית ובמחקר של העצמה נשית ותהליכי היזכרות. בשנים האחרונות מקדישה טל את חייה לטיפול באנשים ולמדה קבלה, הילינג, רייקי סייקים, הולותרפיה, אניאגרם, הנחיית הורים, טרילותרפיה, טיפול בנפגעי תקיפה מינית, גישת להקשיב ללב, תקשורת מקרבת, הנחיית מעגלי מיניות, ריפוי מיני ומיניות מקודשת.

טל מעבירה הרצאות, סדנאות וקורסים בשילוב עם ההבנה שמגיע לנו להיות מאושרים וביכולתנו לבחור בכך כאן ועכשיו ומתקשרת את תמורה קבוצה של יישויות המגדירה את עצמה "הפסיכולוגית של היקום"