קורס מאסטרit מתקדמת

קורס עומק לנשים שרוצות לחיות במלואן מתוך עוצמה, שימחה ואושר אמיתי. הקורס עוסק בעיקר בהורות, זוגיות, מיניות, קריירה וביטחון עצמי. זוהי מתנה עבורך. קבוצת נשים ייחודית ופורצת דרך! קורס שעוסק כולו בך! את המרכז ומגיע לך להיות חלק.

האם גם את חיה בידיעה/תחושה שמגיע לך יותר מהחיים, מהזוגיות? 

האם גם את יודעת שהיחסים שלך עם הילדים יכולים להתנהל מתוך אהבה ומימוש ולא מתוך כעס ותסכול? 

יודעת שמגיע לך עוד כסף ולחיות באיכות חיים? 

האם את יודעת שאת אישה מינית ומותר לך לבטא את המיניות שלך בדרך שמתאימה לך?

טל קרן כץ, פותחת מחזור נוסף של קבוצה תהליכית לנשים המשלבת התפתחות אישית, תהליכים רגשיים, העצמה בכל תחומי חייך וכלים פרקטיים ליצור מציאות חיים מייטיבה ומספקת.

הכוונה שלי בקורס זה היא לעבור יחד תהליך המקנה לך כלים לחיות כמאסטרית בכל תחומי חייך. להגביר את החוויה של חיים מתוך ביטחון עצמי וביטחון פנימי שיאפשרו לך להנהיג את חייך ממקום של עוצמה, ביטחון, חופש, תחושת מסוגלות ושפע.

טל קרן כץ, פותחת מחזור נוסף של קבוצה תהליכית לנשים שמשלבת התפתחות אישית, תהליכים רגשיים, כלים פרקטיים להעצמה בכל תחומי חייך ותחושת מסוגלות לייצר לעצמך מציאות חיים מייטיבה.

בעצם תוכלי להבין לעומק איך לייצר לעצמך איכות חיים גבוהה:

הכוונה היא לתת לך אפשרות להתחבר לחזון שלך, למהות שלך, לנתינה שלך כאן בחיים האלו, לחבר אותך לעוצמה שלך, לחוכמה שלך ולעשיה המבורכת שלך כאן ועכשיו.

על הקבוצה

זו קבוצה המיועדת לנשים הבוחרות לחיות באמת, עד הסוף, נשים שבוחרות שיהיה להן ממש ממש טוב, כי הן לא מסתפקות בפחות מזה.

התהליך בו נעסוק נוגע לאופן בו אנו מממשות את עצמנו בעולם הזה. במסגרת הקבוצה נשלב תכנים מעולמות הרוח, מגע ומיניות ונשלב טכניקות של מגע, כלים אנרגטיים, ריקוד, מדיטציה, תנועה, תקשור ועוד.
במרחב תומך ומכיל נייצר רחם שתעטוף אותנו ותאפשר לנו לגדול לתוכה ולגדל בה את הילדה הפנימית שלנו באהבה, הכלה והקשבה.

את הקבוצה תלווה ״תמורה״ המכונה בפי מתקשרים "הפסיכולוגית של היקום" ותאפשר צמיחה רוחנית לכולנו. אני מתקשרת את "תמורה" שהיא בעצם האני הגבוה שלי משנת 2010, מה שמאפשר לי לייצר תהליכים רגשיים עוצמתיים שמחוברים לקרקע ולרוח בו זמנית.

אודות המנחה - טל קרן כץ

טל קרן כץ מטפלת ומלווה תהליכי צמיחה והתפתחות אישית.
טל נשואה ואמא ל-4 ילדים. נסיון החיים שלה כולל גם לימודי הנדסת תעשייה וניהול בטכניון, עבודה בהיי-טק, ניהול והקמה של עסק לעוגות מעוצבות בשם שוגה, ו- 3 ספרים שפירסמה בנושא.
מעל 20 שנה טל עסקה במקביל למגוון קריירות בהתפתחות אישית ובמחקר של העצמה נשית ותהליכי היזכרות. כל זאת תוך התמודדות עם ריפוי אישי של טראומה של התעללות מינית של שנים בילדות.
בשנים האחרונות מקדישה טל את חייה לטיפול באנשים ולמדה קבלה, הילינג, רייקי סייקים, הולותרפיה, אניאגרם, הנחיית הורים, טרילותרפיה, טיפול בנפגעי תקיפה מינית, גישת להקשיב ללב, תקשורת מקרבת, הנחיית מעגלי מיניות, ריפוי מיני, חינוך מיני לקהילה ומיניות מעצימה.
טל מעבירה סדנאות, קורסים והרצאות בנושאי מיניות והעצמה אישית בשילוב ההבנה שמגיע לנו להיות מאושרות וביכולתנו לבחור בכך כאן ועכשיו.

על הקבוצה

זו קבוצה תהליכית בת 24 מפגשים.
הקבוצה יוצאת לדרך ב- 31/10/18 בימי רביעי בשעות 9:00-12:45
המפגשים ברצף מלבד חופש חנוכה ושבוע אחד בסוף ינואר
המפגש האחרון יתקיים במאי 2019
מקום: סטודיו גוונים בגבעת חן, ליד רעננה

ההשקעה שלך

7200 ש"ח. ניתן לחלק ל-12 תשלומים של 600 ש"ח ללא ריבית. אם את רוצה יותר תשלומים דברי איתי.

הרשמה מוקדמת: 6900 ש"ח עד לתאריך 31/8/18. ניתן לחלק ל-12 תשלומים של 575 ש"ח ללא ריבית.

ההרשמה בתשלום מקדמה של 750 ש"ח. בביטול ההרשמה עד סוף ספטמבר 2018 המקדמה תוחזר. במקרה של ביטול ההרשמה אחרי ה- 30/9/2018 המקדמה לא תוחזר.

הצטרפות

על מנת להצטרף לקבוצה יש לקבוע פגישה אישית עם טל בקליניקה שלה בהוד השרון. עלות פגישה של שעה היא 380 ש"ח. במידה ותהיה התאמה בסיום הפגישה תתבצע ההרשמה לקורס ואז הפגישה תהיה ללא עלות.

לפרטים והרשמה

התקשרי עכשיו

ליה: 050-7111551

טל: 052-4770407