בכולנו קיימת אנרגיה מינית. יש לה הרבה שמות: אנרגיית החיים, צ׳י, היצירתיות שבתוכנו. הכל שייך לאותה אנרגיה שנעה בתוכנו ורוצה ליצור חיים ושמחת חיים.

בכולנו קיימת אנרגיה מינית. יש לה הרבה שמות: אנרגיית החיים, צ׳י, היצירתיות שבתוכנו. הכל שייך לאותה אנרגיה שנעה בתוכנו ורוצה ליצור חיים ושמחת חיים.

אנחנו יצורים מיניים עוד לפני שנולדנו. ילדים הם יצורים מיניים בכל הגילאים והמיניות שלהם זורמת בחופשיות ונעה בגוף שלהם עד ש… עד שאומרים להם אחרת. עד שילדה בת 3 יוצאת מהמקלחת בקיץ ערומה ישר לסלון, מתיישבת מול הטלויזיה ומלטפת את הפות שלה להנאתה. היא אפילו לא שמה לב שזה מה שהיא עושה. היד נשלחת לשם בחופשיות וכיוון שזה נעים לה היא ממשיכה להנאתה בליטוף.

מה יקרה אם אמא תצעק עליה: ״מה את עושה? איך את לא מתביישת? לכי מהר להתלבש״ מייד היא תרגיש בושה שמחוברת לפות שלה. יתכן שבבגרותה היא לא תזכור בכלל את האירוע הזה, אבל בפעם הראשונה שהיא תוריד את התחתונים מול בחיר ליבה הגוף שלה יתמלא אשמה ובושה שהיא לא תדע מאיפה הם הגיעו, ויתכן ויהיה לה קושי אמיתי עם אינטימיות, עם עירום עם דימוי גוף וכו׳ וכל זה עקב משפט תמים שנאמר כלאחר יד לפני הרבה שנים.

הגוף שלנו מכיל וזוכר את כל הפעמים שאמרו/הסתכלו/ נגעו בנו בצורה לא מדוייקת עבורנו באותו הרגע. הגוף זוכר את התחושות והרגשות שהתלוו לחוויה ושומר את הבושה, האשמה, המבוכה, הפחד… כשאנחנו רוצים לקיים קשר מיני הכל צף, חוזר ומבקש ריפוי. מתי זה חוזר? כשהתת מודע מרגיש שנוכל להתמודד עם זה. לפעמים זה מודחק וחוזר רק אחרי גיל 30, אבל זה תמיד מגיע בסופו של דבר ואנחנו נאלצים לעבור ריפוי או להדחיק. אז איך אפשר לייצר מיניות שופעת? קודם כל להחליט שזה מגיע לי. לדעת שאני מינית, סקסית, מושכת, יפה ומהממת לא משנה מה מידות הגוף שלי היום. להבין שאנרגיה מינית מבקשת לזרום בגוף ולנוע כל הזמן. לדעת שאנרגיה מינית מייצרת הורמונים בגוף שמשפרים את חילוף החומרים, מרזים, משפרים את עור הפנים (זה בדוק, לא סתם טועים בגיל שלי כל הזמן…) ועושים לנו רק טוב.

אני יכולה להחליט שמהיום והלאה אני מתחילה לשחק עם האנרגיה המינית שלי, עושה סשנים במיטה של עינוג עצמי בכל צורה שנעימה לי, מייצרת ביומן (סורי, תם עידן הספונטניות) זמנים של מעשה אהבה במיטה של מינימום 3 שעות לפחות פעם בשבוע, ומחליטה שזו דרך חיים מעכשיו והלאה, לא משנה מה הגיל שלי או המשקל שלי.

אז מה דעתך? מה הזמן הנכון בעינייך שיהיו לך חיים ממש ממש טובים?

הצטרפו לניוזלטר שלנו

ותקבלו ממני מתנה