סדנת מאסטרit בזוגיות
ליצור את הזוגיות שרצית

מציאת זוגיות טובה יכולה להיות מאד מתסכלת.
גם אחרי שהכרנו והתחלנו לצאת הקשיים לא מפסיקים להגיע…
בסדנה הזו נקבל כלים מתקדמים למציאת בני זוג המתאימים לבקשות שלנו.
 נלמד איך לייצר אינטימיות רגשית ומינית.
 נלמד לייצר מיניות שופעת ומלאת שמחת חיים.
נלמד איך להעמיק קשר זוגי מעבר להתלהבות ולהורמונים של ההתחלה.
מגיעה לך זוגיות שעונה על כל הצרכים שלך, עכשיו זה הזמן ליצור אותה וזה יותר קל מאי פעם.

על הקבוצה

זו קבוצה תהליכית בת 8 מפגשים.
מפגש מבוא חווייתי יתקיים ב 21.4
הקבוצה יוצאת לדרך ב-5.5 בימי שלישי בשעות 19:00-22:30

מקום:כפר סבא

ההשקעה שלך

מחיר ההשתתפות בסדנה 2500 ש"ח. 
מחירי הרשמה מוקדמת:

2150 ש"ח עד ה7.1
2350 ש"ח עד ה28.1

ניתן לחלק ל 10 תשלומים ללא ריבית. אם אתם רוצים יותר תשלומים דברו איתי.
ההרשמה בתשלום מקדמה של 500 ש"ח . 

מה תקבלו מהסדנה?

מה אומרים על הסדנאות שלי?

"טל אהובה, את מושא הערצה בעיניי. אישה משכילה, יפה, חייכנית, נעימה, עוצמתית, מלאת אהבה ידע וחוכמה. יש בך מכלול נדיר של תכונות וידע. את גוף אור ואהבה שמתהלך כאן ביננו ומפיץ את תורתו, אמונתו, תבונתו ועוצמתו בנחישות ובמסירות אין קץ. לימדת אותי שמותר להרגיש, שאני חשובה ושהכל אפשרי ומותר. אני אוהבת אותך, תודה על מי שאת בחיי."

"קיבלתי בקורס, מעבר לתכנים המעניינים והעמוקים, אפשרות להביע את עצמי וזו זכות ענקית בשבילי, לחלוק מהידע שלי ומהתובנות שאספתי במסע חיי. זה נתן לי ביטחון וערך עצמי. זה היה מסע שפותח את הלב. החיבור הזה מביא עוצמה וביטחון. יש תכנים חשובים שנוגעים לכל תחומי החיים וזו מתנה עצומה "

"קיבלתי בקורס כח , פירגון מטורף, העצמה אישית, חברות לחיים. למדתי שכנראה אנשים רואים בי דברים טובים וכנראה שהם באמת שם. גיליתי במרחב המוגן הזה מקבץ אנשים בעלי נוכחות ועוצמה אשר היו שם כדי לשקף לי דברים על עצמי. קיבלתי מהקבוצה המון כח וזה ילווה אותי לחיים."

"הסדנה הוא חוויה עצמתית. דיבור על תכנים שלא מדוברים כמעט בשום מקום. למידה של כלים שמאפשרים לעזור לעצמי במצבים מורכבים בחיים. הקורס מהווה תחילתה של פריצת דרך. האווירה, האנשים, התכנים, התירגול והמנחה – כולם יחד מייצרים חוויה חד פעמית שמאפשרת לצאת באומץ ובביטחון לקראת חיים חדשים."

"הקבוצה איפשרה לי לתרגל עוד אינטימיות, קבלה ללא שיפוט את האחר, לראות את הנשמה שלו ולא איך הוא נראה פיזית, לתרגל אהבה ללא תנאי, לתרגל ולאמן עוד את הלב להתרחב. זה איפשר לי לתרגל לשחרר אחיזה וללכת לאי וודאות. היום אני מודעת יותר לכך שאני רוצה יותר להנכיח את הרצונות שלי מבלי להתבייש ומנסה ליישם את זה ביום יום. אני חוגגת את המיניות שלי ונהנית מהגוף שלי ורוצה לענג אותו עוד ועוד. הרגשתי במהלך התקופה של הקורס שאני כבר תקופה בהתפתחות עצומה עם עצמי, עם הגוף לי עם החופש שלי, עם המיניות שלי."

"הרגשתי התרוממות רוח שאני מאפשרת לעצמי יותר ויותר להיות אותנטית ולהיות בחופש ובאהבה למה שבא מולי. הרגשתי שאני רוצה להמשיך לצמוח, להמשיך להתפתח, ללמוד ולחוות דברים חדשים, להמשיך ללמוד להיות בהוויה של רוגע ולהנמיך ציפיות מעצמי ומהאחר, להרחיב את הגבולות שלי, ולהעצים את האהבה שלי לעצמי ולמי שאני."

מי אני?

טל קרן כץ מנחה בינלאומית לסדנאות מודעות ומיניות מקודשת, חוקרת מעל 20 שנה תהליכי מודעות ורוחניות.

מעבר לטיפול זוגי ומשפחתי טל נושאת דגל של שמחת חיים, אינטימיות, נוכחות ותשוקה שמאפשרים לה לייצר תהליכים העצמה וריפוי מתקדמים.

במקביל לגידול ארבעת ילדיה טל עשתה שינוי קריירה ממהנדסת לקונדיטורית, ובשנת 2010 החלה לתקשר את תמורה ומאז עוסקת בטיפול רגשי ומיני, בנוסף למחקר רב שנים של ריפוי פגיעות מיניות.

השילוב שלה בין רגישות, הכלה ועוצמה מייצר מרחב בטוח לריפוי עמוק.

השאירו פרטים ונחזור אליכם לגבי הסדנה הקרובה

או התקשרו לגאיה: 0556601612

הצטרפו לניוזלטר שלנו

ותקבלו ממני מתנה