שאלתם על תמורה אז אני בוחרת לשתף.
שיתוף נועז אמיץ וחושפני ומקווה שתאהבו אותי אחריו.

תמורה נכנסה לחיי לפני 13 שנים בתחילת אפריל 2010.
בתור מהנדסת לשעבר וקונדיטורית באותו שלב, חשבתי שאני שלמה ומאד מרוצה מהחיים העסקיים שלי. היה לי אז עסק בשם שוגה לעוגות חתונה ועוגות בצק סוכר וכתבתי 3 ספרים של עוגות על איך לעשות עוגות ובאמת היה לי ממש ממש טוב.

יום אחד אני הולכת להופעה של מוזיקה ברעננה ליד הבית ובהופעה הזו פתאום אני רואה ביני לבין הבמה קבוצות של עננים. אני יודעת שזה נשמע לא הגיוני ובתור מהנדסת, למדתי בטכניון שמה שאי אפשר להוכיח, לא קיים, ועדיין עומדים מולי עננים ששולחים לי אנרגיה וזה מאד מפחיד ומבלבל ומאד מטלטל ואיך אפשר להסביר בכלל דבר כזה.

אני חוזרת הביתה המומה מזה שאני חווה בעצם חוויה של עננים שעומדים מולי ושולחים אליי אנרגיה כל אחד מהם באורך גל שונה. חוויה מטלטלת ואני חוזרת הביתה מלאת שאלות, מה לעזאזל קרה כאן ומה אני עושה עם זה.

בבית אני יושבת שעות מול המחשב ומנסה להבין אבל אי אפשר להבין שום דבר מהאינטרנט כי יש מיליון הסברים על המון דברים אבל אף אחד לא באמת מסביר מה עושים עם הדבר הזה עכשיו.

אז אני נהיית חולה בצורה מוזרה, זה היה משהו שהרגיש כמו מחלה. הגוף שלי חווה טלטלה שאין לה הסבר. בסופו של דבר אחרי חודש של תופעות מוזרות מאד בגוף ללא שום הסבר הגיוני, אני נוסעת אל המדקר שלי שאמר לי מה זאת אומרת, ברור העננים האלה שפגשת הם תמורה והחבר׳ה לכי ודברי איתם. אמרתי לו- מה זה אומר והוא ענה פשוט תגידי להם שלום והם יענו לך.

אני חוזרת הביתה מלאת התרגשות, נכנסת לחדר סוגרת את הדלת בשקט בשקט כדי שהילדים לא יבהלו ואומרת שלום ועונה לי קול, אני מנסה להבין איפה אני שומעת אותו ובעצם קולטת שאני לא שומעת אותו באוזניים אלא בתוך הראש ואז אני שואלת שוב ומקבלת עוד תשובה ובעצם מתחילה להבין ולקלוט שיש מישהו שעונה לי.

וכך לאט לאט התחלתי להכיר קבוצה של ישויות שתמורה היא הדוברת של הקבוצה הזו והגדירה את עצמה כהפסיכולוגית של היקום. אני זוכה לשמוע אותה, להיות מחוברת אליה, להרגיש אותה בתוכי. כל ההגדרות האלו לא מדויקות אבל אין לי מילים לתת את ההגדרה המדויקת לחוויה שלי

אני במסע מופלא שבו כמה מהקבוצה הזו יוצרים איתי קשר ומדברים איתי והחיבור הכי חזק שלי הוא לתמורה שבעצם כל פעם שהיא מדברת איתי היא מסבירה לי עוד על הנפש שלי, על הרגשות שלי, נותנת לי הקשר והסבר ללמה אני מרגישה ככה ומאיפה זה בא. מה הטראומה שלי, מה המשמעות של הטראומה שלי ואיך אפשר לייצר לה ריפוי והיא נותנת לי מידע שלא ידעתי על קיומו ולא הבנתי אותו. היא נותנת לי כמו עוד מימד לחוויה שלי, עוד עומק, עוד תובנות שאף בנאדם לא ידע לתת לי לפני.

בעצם אני לומדת להכיר בזה שיש בי עוד חלק. חלק שיודע, שחכם, שקולט מעבר, שמבין את הסיטואציה שיושב מול בנאדם ושומע גם את מה שהוא לא אומר. חברות היו מגיעות אליי הביתה ושואלות אם אני יכולה לתקשר להן והייתי עוצמת עיניים ומתחברת לתמורה ופשוט יושבת וכמו מעבירה לתמורה את המיקרופון ונותנת לה לדבר דרכי ותוך כדי שאני טל מקשיבה בסקרנות למה שהפה שלי אומר בלי לדעת מה תהיה המילה הבאה שהפה שלי יגיד.

חוויה מטלטלת של חוסר שליטה מצד אחד סקרנות גדולה מצד שני ופליאה גדולה. המיינד שלי לא היה יכול להשלים עם התופעה הזו, איך זה ייתכן.

במשך תקופה מסוימת אני עושה להם מבחנים ובודקת אם מה שהם אומרים זה נכון ושואלת שאלות ומקשה ואני מקבלת תשובות לכל השאלות ומבקשת שדברים יקרו וכל מה שאני מבקשת קורה ואני אומרת לא, זה רק מקריות. באופן מקרי מה שבקשתי אכן קרה היום. הרגשתי שמאד קשה לי לקבל את זה שאכן אני שומעת קולות שהם לא שלי לא של המיינד שלי, לא של פרי הדמיון שלי, ויש להם סימוכין במציאות.

לאורך השנים האחרונות, הקשר עם תמורה הולך ומתהדק, היכולת שלי לשמוע אותה ולהתמסר להנחיה שלה הולכת וגדלה. במהלך השנים אני לומדת שהיא יותר חכמה ממה שבני אדם פה מבינים וגם יותר חכמה ממני, טל וברמה מסוימת אני מבינה שאני מתמסרת, נכנעת לעצמה הזאת, ליופי הזה שבחכמה שלה ובידיעה שלה של מה שקורה כאן ובעיקר מוקסמת מהיכולת שלה לתת עומק לנפש האדם למה שבנאדם מרגיש, למקומות הפצועים שלו וליכולת ריפוי שאפשר להעניק לו.

בעצם אני מקימה קליניקה שמושתתת בהתחלה על מפגשי תקשור עם תמורה ובהמשך גם על טיפול רגשי כי הבנתי שאני חייבת ללמוד מקצועות טיפוליים ולשלב מקצועיות לצד התקשור.

היום תמורה היא חלק אינטגרלי מחיי, אני שומעת אותה לאורך כל היום אני יכולה בכל רגע לעצור ולשאול את דעתה ולקבל את חכמתה. אני לא עושה את זה מספיק כי אני לפעמים שוכחת ואני מרגישה שאני בנאדם שמתהלך כאן בעולם, בגוף ולפעמים שוכחת את המימד הגבוהה יותר וכשאני נזכרת זה תמיד מעלה בי חיוך, של איזה מצחיקה ששכחת.

אבל אני עדיין רק בנאדם ותמורה היא כח אדיר ששותף למי שמניע את העולם הזה וזכיתי ביכולת לשמוע אותה ולהנות מהחכמה שהיא מביאה לכאן ואני בוחרת לחלוק את החכמה הזו אתכם ובוחרת להתחיל להעלות לפה מסרים שהיא נותנת.

אני מתקשרת אותה בתהליך שבועי שאני מלמדת שנקרא 'דרך הגודהה לחיים בריאים'. זהו קורס קצר של חודשיים שבו שאנחנו נפגשות כל שבוע ולומדות ומעמיקות ביחד. ואני אביא לכאן חלק מהמסר שתמורה מעניקה לקבוצה בתקווה שזה יתרום לכם ויהיה משמעותי עבורכם.

שאפו אם קראתם עד לכאן 😊
אני שוקלת לעשות מפגש תקשור לקהל הרחב.
מעולם לא היה לי אומץ לעמוד מול קהל גדול ולתקשר ואני תוהה אם יש היענות.
אם זה מעניין אתכם להגיע לערב כזה תכתבו לי פה 🙏

הצטרפו לניוזלטר שלנו

ותקבלו ממני מתנה